جولای 31, 2016
0 نظر

چالش لاغری به درخواست شما عزیزان

رژیم غذایی مناسب

همه ما خودمان را متقاعد میکنیم که فردا زندگی بهتر میشه از فردا رژیم میگیرم با خود میگوییم فردا زندگی بهتر خواهد شد و شنبه روز بهتری برای شروع رژیم است امروز خیلی کار دارم از فردا ورزش میکنم در حالیکه برای شروع هیچ زمانی بهتر از همین الان وجود نداره . اگر الان نه ، پس کی؟زندگی همواره پر از چالش هست بهتر است این واقعیت را بپذیریم و تصمیم بگیریم با وجود همه مسایل چالش سی روزه را برای تناسب اندام و کاهش وزن همین الان شروع کنیم.

پس بیابید همه با هم همین لحظه شروع کنیم برای شروع لازم نیست در انتظار بشینیم تا شرایط بر وفق مرداد ما ایجاد شود.ما خود باید شرایط را تغبیر دهیم.زندگی، زندگی دلخواه زمانی شروع نمیشود که موانعی که سر راهمان هستند کنار روند و بعد از ان برای زندگی تلاش کنیم .هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شروع نیست.مادامی که به خود می گویید از فردا شروع میکنم از فردا رژیم میگیرم ،از فردا ورزش میکنم بدانید که اراده تان ضعیف است و هنوز به معنای واقعی زندگی و در حال زندگی کردن را و خوشبخت بودن را درک نکرده اید.

هم اکنون و کارهایی که همین الان برای هدفتان می توانید انجام دهید فکر کنید.هم اکنون چه کاری برای کاهش وزن و تناسب اندام می توانید انجام دهید? چالشی های عزیز من از هم اکنون برای یاری شما به شما می پیوندم و می خوام با شما شروع کنم و ببینم شما چالشیها چه موانعی برای کاهش وزن دارید؟ می تونید از همین فردا شروع کنید!

ادامه مطلب